حساب کاربری

برای مشاهده حساب کاربری خود وارد شوید.
نام کاربریکلمه عبور
وب سایت فراورده های غذایی سمیه با ایجاد محیطی امن و دوستانه برای دوستداران فرآورده های غذایی سمیه، صاحب نظران آشپزی، متخصصان تغذیه و کارشناسان صنایع غذایی تهیه و به روز رسانی می گردد.

قوانین وب سایت سمیه

1- سایت فراورده هاي غذايي سميه به هیچ نهاد وارگانی دولتي وابسته نبوده و یک مجموعه خصوصی میباشد از این رو استفاده از نام این سایت تنها با اجازه مستقیم مسئولین سایت مجاز است.

2-مطالب ارسالي مورد بررسی قرار گرفته، در صورت مغايرت با اهداف سایت و مغايرت با قوانين دولتي حذف و يا ويرايش خواهد شد.

3- بهره‌ برداري غیر اخلاقی از مطالب درج شده در اين سایت ممنوع است.

4- هر گونه تلاشي براي دسترسي غير مجاز و دخل و تصرف در مطالب این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده نسبت به لغو عضويت اقدام خواهد شد.

5- از در اختيار قرار دادن نام كاربري و رمز عبور خود در دسترس ديگران خودداري نمائيد. در صورت ارسال هر مطلب با نام کاربری شما، مسئولیت مستقیم مطالب به عهده شما خواهد بود.

6-در قسمت مربوط به مشخصات قسمتهاي خواسته شده را به صورت صحيح تكميل نموده و از دادن اطلاعات غلط خودداري نمائيد.

7- مشخصات فردي شما به هيچ عنوان در اختيار ساير اشخاص و يا سازمانها قرار نمي‌گيرد. شرکت فراورده های غذایی سمیه همچنین از عضویت مجدد با نام کاربری دیگر خودداری کنید.

8-درج نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد جهت تماس با شما و ارسال هدایا و پیام های تبریک در نظر گرفته شده است.

9-نام کاربری شما نشان هویت و شخصیت شما در سایت بوده و از به کاربردن کلمات نامانوس و غیر معمول , اعداد و یا کاراکترهای نامتعارف خودداری نمایید.

10-بازدید از وب سایت سمیه و ارائه اطلاعات توسط کاربران یا بازدیدکنندگان به منزله قبول سیاستها و قوانین شرکت سمیه بوده و بدین جهت این شرکت جهت حفظ اطلاعات شما با رعایت بالاترین استانداردهای امنیتی تلاش خواهد نمود. اما وظیفه خود میدانیم که بگوییم؛

امروزه حتی با وجود استفاده از فناوری‌ های پیشرفته امنیتی، ایمنی هیچ تبادل داده‌ای از طریق اینترنت را به صورت 100% نمی‌توان تضمین كرد.‌ بنابراین دادن اطمینان قطعی از در امان بودن اطلاعات در هر شرایطی امر معقولی نیست لذا مسئولیت اتفاقات و عواقب ناشی از دسترسی غیرقانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما از شرکت سمیه ساقط میباشد.

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر ("سایت‌های لینك") پیوند داشته باشد. سایت‌های لینك تحت نظارت شرکت سمیه نیستند و شرکت سمیه در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت ‌های لینك می فرستید،‌ با سیاستها و قوانین وبسایت سمیه مرتبط نخواهد بود و اکیداً توصیه می‌كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست‌های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

در صورتی که هر گونه نظر یا پيشنهادی درخصوص اين سایت و بخشهاي آن داشتيد لطفا با مدیر سایت در میان گذارید.

بازگشت به صفحه ثبت نام